• Disponible 24h / 24
  • habibattya@hotmail.com | dg@socadi-construction.com
  • +224 622 21 21 50

Cyberpunk 2077: Widmo Wolności

Zakup do użytku w systemach PS4 nie jest zalecany” – czytany w komunikacie umieszczonym na początku opisu. Zostań cyberpunkiem, uzbrojonym po zęby wolnym strzelcem, i stań się legendą najbardziej niebezpiecznego miasta przyszłości. Poniżej znajdziecie tego tytułu pochodzący z strony PS Store, gdzie za zakup dzieła polskich deweloperów, mimo obecności błędów, trzeba zapłacić 209 zł. Zatrać się w najbardziej wciągających i ogromnych grach z otwartym światem na konsolach PlayStation – od rozległych miast po bezgraniczne, nieokiełznane pustkowia. Tak, istnieje dedykowana wersja PS5 Cyberpunka 2077, już dostępna w PlayStation Store. Zarówno posiadacze edycji cyfrowej, jak i dyskowej na PS4 mogą rozszerzyć do wersji PS5 bezpłatnie.

Po pół roku Cyberpunk 2077 wraca do sklepu PS Store. Ale to wcale nie oznacza, że działa dobrze

Gdy wiosną zeszłego roku przeniesiono premierę Cyberpunka 2077 z kwietnia na wrzesień, pewni byliśmy, że to kwestia ostatnich szlifów i gra niemal w perfekcyjnej postaci wjedzie na konsole. Jakim cudem po drodze nie zauważono problemów z działaniem, jakim cudem mimo kasowania sporej części prac nie udało się też pilnować, czy nawet kasować pewnej zawartości, żeby w limitach które posiadają (nie takie przecież nowe) sprzęty – nie mam pojęcia. Mam trochę wrażenie, że grę robiono wyłącznie na PC, a na konsolach jedynie sprawdzano czy działa i na pewnym etapie testy te leciały tylko na PS4 Pro i Xbox Series X, a dopiero potem ktoś się obudził, że istnieją podstawowe wersje tych konsol…

Cyberpunk 2077: Widmo Wolności

Przedstawiciele giganta gamingu postanowili podjąć ten temat i udostępnili oficjalne oświadczenie w kwestii polskiej super produkcji. Informacje o przywróceniu gry do cyfrowej sprzedaży w PS Store ogłoszono w ubiegłym tygodniu. Do wycofania gry z PlayStation Store doszło już w grudniu ubiegłego roku, zaledwie tydzień po premierze.

Cyberpunk 2077 już dostępny na konsolach PS5

Można śmiało założyć, że jest to krok w dobrą stronę, a dzieło Redów wkrótce faktycznie powróci do PS Store. Miejmy nadzieję, że będzie się to wiązało także z faktem, że tytuł ten zostanie pozbawiony błędów, które trapiły graczy tuż po premierze. Istnieje więc szansa, że jeśli prace będą toczyć się w tym tempie, po wakacjach i na Xboxie gra będzie w końcu płynna, chociaż to marne pocieszenie, że na kilkadziesiąt dni przed rocznicą premiery gra dopiero osiągnie stan, który powinna mieć rok wcześniej… Zła passa w CD Projekt RED trwa, a wszystko zaczęło się pod koniec ubiegłego roku.

Wciel się w najemnika w tętniącej życiem metropolii Night City.

Wrażenia z walka dystansowej, wręcz i prowadzenia samochodów będą niezrównane. Znajdź się w samym centrum akcji, dzięki immersyjnej technologii dźwięku 3D, na zgodnym zestawie słuchawkowym 3D Audio lub głośnikach telewizora. Zostań miejskim najemnikiem, korzystającym z rozszerzeń cybernetycznych.

  1. Wywołaj ją na holo, zaproś na spotkanie i spędź miło czas podczas ciekawych aktywności dostępnych w apartamencie V.
  2. W niebezpiecznej dzielnicy, Dogtown, musisz zawiązać sojusze w ramach sieci zdrad i złowrogich machinacji politycznych.
  3. Zostań cyberpunkiem, uzbrojonym po zęby wolnym strzelcem, i stań się legendą najbardziej niebezpiecznego miasta przyszłości.
  4. Jeśli zdecydujesz się kupić pełną wersję gry, zachowasz wszelkie postępy.
  5. Wszak, od premiery Cyberpunka 2077 minęło już ponad pół roku, a wersja konsolowa nadal wymaga wielu poprawek.
  6. Doszło do tego, że CD Projekt RED, którego szef przed samą premierą zapewniał, że gra na PlayStation i Xboksie One działa całkiem dobrze, zaczął oddawać graczom pieniądze i wpadł pod lupę UOKiK-a, a później ruszyła lawina.

Cyberpunk 2077 otrzymał kolejną aktualizację. Poprawiono błędy poprzedniej łatki

Stwórz własny styl gry i ruszaj na podbój potężnego miasta przyszłości, którego historię kształtują twoje decyzje. Zgodnie z niedawną zapowiedzią, dokładnie dzisiaj Cyberpunk 2077 oficjalnie wrócił do internetowego sklepu PS Store. Informację tę potwierdzili także przedstawiciele studia CD Projekt RED, za sprawą rozesłanej notki prasowej. Dla przypomnienia, tytuł ten został usunięty z PS Store niedługo po premierze, kiedy okazało się, że gra zawiera liczne bugi. Podczas gry w trybie ray-tracingu, gracze PS5 skorzystają z nowego poziomu realizmu, dzięki ray-tracowanym lokalnym cieniom w całym mieście.

GRAJ WYJĘTYM SPOD PRAWA NAJEMNIKIEM

Graczom, którzy chcieli zaryzykować i na własną odpowiedzialność zagrać w Cyberpunka 2077, zostały płyty lub… konta Sony z przypisaną grą. Cyberpunk 2077 ponownie będzie można nabyć w wersji cyfrowej na konsole z rodziny PlayStation. CD Projekt RED i Sony potwierdzają, że gra wraca do PS Store’a. Ale to koniec dobrych wieści, bo twórcy rekomendują, by odpalać ją wyłącznie na PS4 Pro i PS5. Prawdziwy weteran newsroomu GRYOnline.pl, piszący nieprzerwanie od 2009 roku i wciąż niemający dosyć. Złapał bakcyla gier dzięki zabawie na ZX Spectrum kolegi.

Ta wprowadziła szereg zmian także na PlayStation 4 – głównie zredukowała liczbę przechodniów i samochodów na ulicach. Zyskaj na sile dzięki nowemu drzewu umiejętności i stwórz własny, niepowtarzalny styl. Użyj nowych rodzajów broni i wszczepów, aby przetrwać w strzaskanym świecie pełnym zdesperowanych oszustów, sprytnych netrunnerów i bezwzględnych najemników, którzy chcą jedynie zysków i władzy. Czas przejścia gry jest zależny od wybranego wątku fabularnego i dokonanych wyborów.

Oprócz licznych ulepszeń i poprawek grafiki, PS5 oferuje dynamiczne skalowanie rozdzielczości 4K. Ruszaj na niebezpieczne przygody i nawiązuj relacje z niezapomnianymi postaciami, których losy kształtowane są przez dokonane przez Ciebie wybory. Okazuje się, że Cybperunk 2077 ponownie pojawił się w PS Store.

Kiedy orbitalny transportowiec z prezydentką Nowych Stanów Zjednoczonych Ameryki zostaje zestrzelony nad najgroźniejszą dzielnicą Night City, tylko ty możesz przyjść jej z pomocą. Już w zeszłym tygodniu, kiedy Sony ogłosiło powrót Cyberpunka 2077 do PS Store, taki komunikat został przekazany po raz pierwszy. Wygląda na to, że Redzi nadal pracują nad dopracowaniem swojego dzieła, czego dowodem jest jeszcze świeża aktualizacja 1.23. Niestety, tempo debiutu kolejnych łatek nie jest zadowalające, czego wyraz dali znać sami gracze. Wszak, od premiery Cyberpunka 2077 minęło już ponad pół roku, a wersja konsolowa nadal wymaga wielu poprawek.

Siądź za kierownicą stylowego, nowego Porsche 911 Cabrioleta. Śmigaj na nowych motocyklach i wypróbuj efektowne triki. Wywołaj ją na holo, zaproś na spotkanie i spędź miło czas podczas ciekawych Dow Jones Industrial Average testy All-czas highs aktywności dostępnych w apartamencie V. Zyskaj niezrównaną kontrolę dzięki adaptacyjnym efektom „Trigger” DualSense. Poczujesz różnicę oporu spustu dla różnych rodzajów broni.

Potem przesiadł się na własne Commodore 64, a po krótkiej przygodzie z 16-bitowymi konsolami powierzył na zawsze swoje serce grom pecetowym. Wielbiciel niszowych produkcji, w tym zwłaszcza przygodówek, RPG-ów oraz gier z gatunku immersive sim, jak również pasjonat modów. Trump’s flurry funduszu obrony kampanii e-maile mają drobnym drukiem o przejściu na emeryturę długu kampanii Trumpa Poza grami pożeracz fabuł w każdej postaci – książek, seriali, filmów i komiksów. Zaledwie tego ranka do sieci trafiły informacje, z których wynikało, że gra Cyberpunk 2077 może wkrótce powrócić do sklepu PS Store, z którego zastała jakiś czas temu usunięta przez Sony.

Zanurz się w Night City jak nigdy dotąd dzięki szybszemu wczytywaniu, ulepszonej grafice i funkcjom rozgrywki. Do tego ray tracing, obsługa dynamicznego 4K i nie tylko. Złap swój ulubiony motocykl i śmigaj po ulicach wśród olśniewającego blasku nowych neonowych felg!

Skorzystaj z wielu opcji wprowadzonych w poprzedniej aktualizacji i podróżuj po Night City na najbardziej odlotowe i stylowe sposoby. Gra ulepszona z myślą o platformach następnej generacji. Zawiera bezpłatne elementy dodatkowe, możliwość personalizacji postaci i stylu gry. Przyjmuj zlecenia, zyskuj reputację i odblokowuj ulepszenia.

Gra Cyberpunk 2077 zadebiutowała na PC, PS4 i Xbox One w grudniu zeszłego roku. W związku z licznymi błędami, krótko po premierze firma Sony postanowiła usunąć z internetowego sklepu PS Store grę Cyberpunk 2077 w wersji na konsolę PlayStation 4. Ekipa ze studia CD Projekt RED nieprzerwanie pracuje nad naprawieniem swojego najnowszego dzieła, a od pewnego czasu coraz głośniej robi się wokół tematu powrotu tej produkcji do sklepu PlayStaton. Dlaczego i Microsoft nie zdjął gry ze swojego sklepu nie mam pojęcia – prawdopodobnie jednak dla tego, że to na ich imprezie Keanu Reeves zapowiedział kiedyś grę, więc mógłby to być marketingowy strzał w kolano dla dwóch firm. O GRZEWidmo wolności to nowa przygoda w Cyberpunku 2077 utrzymana w klimacie szpiegowskiego thrillera.

Ukończenie jednego wątku fabularnego zabiera średnio od 20 do 30 godzin. W grze dostępnych jest kilka zakończeń i mnóstwo do odkrycia, a więc można spędzić setki godzin, budując własną legendę w Night City. Zarówno posiadacze edycji cyfrowej, jak i dyskowej na PS4 mogą przenieść pliki zapisu do wersji PS5. Nie musisz już czekać w samochodzie, aż skończy się Twoja ulubiona piosenka – nowy radioport V pozwala Ci zabrać muzykę ze sobą. Wybierz dowolną stację radiową Night City i słuchaj jej podczas poruszania się po ulicach, wydawania edków w sklepach i jazdy metrem. W całym mieście jest mnóstwo rzeczy do zrobienia, a Ty możesz teraz ruszyć do akcji szybciej, dzięki krótszym czasom wczytywania zapewnianym przez ultraszybki dysk SSD.

Z nią produkcja radzi sobie przyzwoicie nawet na PS4, pomimo tego, że sklep odradza granie na tym sprzęcie. Mam jednak nadzieję, że tym razem to jedynie cisza przed burzą i CD Projekt Red nie chce zapowiadać nic, co nie byłoby gotowe przynajmniej w 99,9%, żeby znów nie narazić się graczom. Przypomnijmy, Aktualizacja Mid-Session EUR/USD dla 16 października 2019 że Cyberpunk 2077 ukazał się 10 grudnia 2020 roku na PC, PS4, Xboksie One i Google Stadia. Wydanie pecetowe było jeszcze grywalne, ale na starych konsolach produkcja działała wręcz tragicznie. W rezultacie firma Sony sięgnęła po opcję nuklearną i tydzień po premierze usunęła grę z PlayStation Store.

Laisser un commentaire

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*