• Disponible 24h / 24
  • habibattya@hotmail.com | dg@socadi-construction.com
  • +224 622 21 21 50

Przegląd strategiczny Dealz! Do jakich wniosków doszła Grupa Pepco i jakie podjęto decyzje? Co ze sklepami w Polsce?

Wszystkie sklepy wrocławskie mają nowe meble, komunikację i layout pozwalające na jeszcze bardziej intuicyjne i komfortowe zakupy. W strefie przykasowej wprowadzony został układ mebli z drobnymi produktami, który może pomóc sfinalizować zakupy osobom oczekującym w kolejce. Czy to jednakok metali Pokoje socjalne zostały przearanżowane, nowocześnie umeblowane i wyposażone, dzięki czemu pracownicy mogą spędzać przerwy oraz odbywać zebrania w jeszcze bardziej komfortowych warunkach. W strefie przykasowej wprowadzony został układ mebli z drobnymi produktami.

Pepco zmienia logo. Nie chce być tylko siecią tanich sklepów

Na koniec roku finansowego 2020 spółka miała 400 mln euro gotówki. Z kolei w okresie sześciu miesięcy do 31 marca 2021 r. Wzrost LFL sklepów działających wyniósł w tym okresie około 5 proc. Ambicją grupy Pepco jest stać się wiodącą w Europie siecią dyskontowych sklepów wielobranżowych. Jak podano, ponad 4.300 miejsc na nowe sklepy znajduje się na rynkach, gdzie powyższe marki już są obecne. Zdaniem grupy, w Polsce marki Dealz (wzorowana na brytyjskim Poundland, z szeroką gamą znanych międzynarodowych marek FMCG i produktów ogólnego użytku w niskich cenach) i …

Apsys: Manufaktura odpowiada na prośby klientów i wprowadza nowego najemcę

W Pepco wiemy, że każdy chce być dumnym z tego, jak dba o swoją rodzinę i dom. Dlatego zapewniamy naszym klientkom to, czego potrzebują i pragną, aby ubrać siebie i swoich najbliższych oraz wyposażać i dekorować mieszkania. – powiedziała Agnieszka Jaworska – Pepco Commercial Director.

Pepco: Modernizacja 1,8 tys. sklepów do końca 2023

Według stanu na 31 marca 2021 r., Pepco prowadziło 2.229 sklepów w 13 krajach. W ramach marki Pepco co roku otwieranych jest ponad 300 sklepów. Pepco otworzyło niedawno pierwsze sklepy w Europie Zachodniej, we Włoszech, a w najbliższych Zróżnicowanie opinie o TradeAllCrypto – weryfikacja platformy dniach otwarty zostanie sklep w Hiszpanii. Grupa Pepco posiada i zarządza paneuropejską wieloformatową siecią dyskontowych sklepów wielobranżowych, która według stanu na koniec marca liczyła 3.246 sklepów w 16 krajach.

Sieć sklepów Pepco zmienia logo! Co jeszcze się zmieni?

W październiku odświeżone logo pojawiło się w 50 nowych lokalizacjach w Europie. Pepco tylko w październiku przeprowadziło rebranding w 50 sklepach w Europie. Jak czytamy w portalu, cały proces ma potrwać dłużej niż rok. Zamiast tradycyjnego niebiesko-czerwono-biało-żółtego logo nad drzwiami wejściowymi i nie tylko pojawi się bardziej nowoczesne, oparte na odcieniach niebieskiego i fioletu. Celem jest osiągnięcie w ciągu 5-7 lat wyniku EBITDA na poziomie ponad 1 mld euro. Jak podano, jest to możliwe dzięki dalszemu wzmocnieniu wiodącej na rynku oferty dla klientów i planowanemu ponad trzykrotnemu powiększeniu liczby sklepów, wchodzących obecnie w skład grupy.

  1. Nowy format sklepów został wprowadzony w pierwszym etapie testowo w 16.
  2. Nowy format sklepów został wprowadzony na pierwszym etapie testowo w 16.
  3. Dzięki temu sklepy te mają wiele klientów, który cenią ich usługi i asortyment.
  4. Pepco w ostatnim czasie chętnie otwiera się na nowości.
  5. Polska, gdzie mieści się najwięcej sklepów, będzie pierwszą na starcie tego procesu, dołączą do niej także Czechy, Rumunia, Słowacja i Węgry.

Jak podkreśla Katarzyna Wilczewska, „chcemy mieć pewność, że klienci docenią naszą markę za jakość idącą w parze z ceną. Dzięki obecnym zmianom chcemy budować wizerunek marki dostępnej dla każdego, oferującej świetną jakość Aktualizacja Mid-Session EUR/USD dla 16 października 2019 za dobrą cenę i nowoczesnej”. Pepco zaprezentowało nowy koncept wizualny i aranżację swoich sklepów oraz poszerzoną ofertę produktową. Pierwsze polskie lokalizacje w zmienionej wersji można odwiedzić już m.in.

Pepco zmienia wygląd sklepów i rozszerza ofertę

Klienci, którzy zdecydują się na opcję dostawy realizowaną za pośrednictwem Orlen Paczka, mogą liczyć na darmową przesyłkę. Emocje czy rozum – co i kiedy odgrywa kluczową rolę w procesie zakupowym i dlaczego? Dowiedz się, czym jest neuromapa i na jakie jej elementy powinni zwracać uwagę marketerzy.

Nowe logo zagościło już w 50 nowych lokalizacjach sklepu w całej Europie. Koniec z logiem w odcieniach niebieskiego, żółtego, czerwonego i białego. Pepco stawia teraz na odcienie fioletu i niebieskiego oraz nowocześniejszą formę. Zmiany można zobaczyć we wszystkich nowo otwieranych sklepach.

Wpływ ma na to również chęć podążania za nowymi trendami w świecie biznesu i marketingu. Zmiany, jakie docelowo chce wprowadzić firma, są już widoczne w kilkudziesięciu lokalizacjach, inne natomiast widoczne będą później. Ostatecznie zmiany zostaną wprowadzone w każdym sklepie sieci Pepco. „Nowe sklepy Pepco przeszły niesamowitą metamorfozę, mamy teraz większą powierzchnię sprzedażową, co tworzy miejsce dla szerszego asortymentu i nowych kolekcji. Zmienił się wystrój naszych sklepów, branding, wprowadziliśmy nową nawigację, która pozwala na jeszcze bardziej intuicyjne zakupy, a pracownicy zyskali nową przestrzeń socjalną. To, co jednak pozostało i pozostanie niezmienne, to nasze świetne ceny.

Nowe sklepy Pepco przeszły niesamowitą metamorfozę, także wizualną. Jednym z kluczowych elementów tej zmiany jest nasze logo, które jest bardziej nowoczesne i buduje nową tożsamość marki. Niesie skojarzenia z marką rodzinną, troskliwą, bliską i podążającą za najnowszymi trendami.

Pepco to sklep, gdzie można kupić wiele artykułów do urządzenia oraz wystroju domu. Można w nim znaleźć zarówno ubrania, jak i artykuły szkolne oraz kuchenne. Dzięki temu sklepy te mają wiele klientów, który cenią ich usługi i asortyment. Sieć tych sklepów zawitała do Polski w 2004 roku i od tamtej pory raczej nie wiele się w nich zmieniło. Nadszedł jednak czas, kiedy to firma postanowiła odświeżyć trochę swój image oraz zaskoczyć klientów swoją nową odsłoną. Zmiany obejmują nowy branding, nawigację i komunikację w sklepie oraz przearanżowany jego layout i nowe linie produktowe.

« uspokajają » wizualnie jego wnętrze oraz, podobnie jak nowy layout, pomagają klientom w poruszaniu się w poszukiwaniu konkretnych produktów. Chcemy wyglądać nowocześnie, podkreślając nadal, jak ważne są dla nas niskie ceny, na przykład eksponując je w kolorze czerwonym – opowiada przedstawicielka sieci. Postępującej ekspansji sieci towarzyszy zmiana wyglądu sklepów. Nowy logotyp Dealz składa się również z białych liter, ale umieszczonych na niebieskim, a nie na zielonym tle. Zastosowano w nim inny, nowocześniejszy font, a nazwa zaczyna się od małej litery. Poza logo na zmiany składają się między innymi zmienione wnętrze i aranżacja sklepów, a także optymalizacja asortymentu.

Produkty Pepco będzie można znaleźć w kilku popularnych serwisach. Firma oferuje także darmową dostawę przy wyborze opcji dostawy za pośrednictwem Orlen Paczka. W ciągu 12 miesięcy, do 29 lutego 2021 roku, przychody grupy wyniosły 3,66 mld euro, a podstawowa EBITDA 354,1 mln euro. Wzrost sprzedaży porównywalnej (like-for-like) oraz wzrost udziałów rynkowych, znaczące rozszerzenie skali działalności w Europie oraz poprawę efektywności operacyjnej. W sieci Poundland i Dealz planowane jest otwieranie około 100 sklepów rocznie, początkowo głównie w Hiszpanii i Polsce. Sieć Poundland w Wielkiej Brytanii działa od 1990 r.

Teraz, zgodnie z nową koncepcją wszystkie placówki Pepco zostaną « odnowione » – zmieni się ich wygląd, ustandaryzuje wnętrze, w sklepach oprócz dotychczasowej oferty pojawi się żywność i sprzęt AGD. Szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez uprzedniej, wyraźnej zgody Ringier Axel Springer Polska sp. Wyjątek stanowią sytuacje, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Pepco poinformowało, że w okresie 29 miesięcy bezpośrednio poprzedzających wpływ pandemii COVID-19 w marcu 2020 r.

Laisser un commentaire

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*